حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

آلوئه ورا ، گیاه هزار درمان

  • نام محصول: آلوئه ورا
  • نقطه داغ محصول: مشهور به گیاه هزار درمان
  • توضیحات کوتاه: گیاه آلوئه ورا دارای ترکیبات منحصر به فرد و فوق العاده ای از جمله قند ها مانند: گلوکز، مانوز و سلولز است .آنزیم ها، مانند: اکسیداز، امیلاز و کاتالاز و همچنین ویتامین های بی نظیر مانند،B2 ،B1 ،E ،C ،B6 ، B12 و اسید فولیک و مواد معدنی و مغذی مانند: کلسیم، سدیم، منیزیم، روی و مس می‌ باشد که البته آلوئه ورا تنها منبعB12 گیاهی در دنیاست به همین دلایل و ویژگی های فوق العاده این گیاه به گیاه هزار درمان معروف است.

گیاه آلوئه ورا، گیاهی اعجاب انگیزی است که با خواص درمانی فوق العاده ای که دارد به گیاه هزار درمان مشهور است. اما از میان گونه های مختلفی که دارد می توان به گونه ی آلوئه باربادنسیس میلر اشاره کرد. ۹۶ درصد از وزن آلوئه ورا از آب تشکیل شده است و بقیه ی آن شامل: چربی های حیاتی و ضروری آمینو اسید ها، ویتامین ها، املاح، آنزیم ها و گلیکو پروتئین است. این گیاه حداقل شامل ۳ اسید چرب با خاصیت ضد التهابی است که برای معده، روده کوچک و روده بزرگ بسیار مفید است .ویتامین هایی که در این گیاه وجود دارد عبارتند از: ویتامین،B2 ،B1 ،E ،C ،B،  B12 و E است. این گیاه با خاصیت شگفت انگیز خود می ‌تواند تمام اسید آمینه های ضروری و مهم بدن را در اختیار شخص مصرف کننده قرار دهد.

 

برای دیدن محصول منحصر بفرد فوراور آلوئه ورا ژل | Forever Aloe Vera Gel کلیلک کنید.

 

گلیکو پروتیئنی که در این گیاه وجود دارد از تورم و درد ممانعت می ‌کند و روند بهبودی را سرعت می بخشد، و همچنین دارای پلی ساکاریدی است که رشد و ترمیم پوست را تحریک می سازد. انتراکویئنی که در این گیاه وجود دارد به عنوان یک مسهل مؤثر عمل می کند. از این گیاه برای درمان زخم های درونی و بیرونی هم می‌ توان استفاده کرد. این ماده دوره درمان بسیاری از جراحات پوستی مانند: زخم‌ها، سوختگی ها و یخ زدگی ها تسریع می بخشد. مصرف خوراکی این گیاه به گوارش غذا کمک بسیار می‌ کند، سلامت قلب و عملکرد بهتر کبد را بهبود می بخشد، قند و کلسترول خون را تنظیم می ‌کند، تولید انرژی را افزایش می‌دهد، درد مفاصل را آرام می ‌کند، شش ها را پاک می‌ کند، سیستم ایمنی بدن را قوی می سازد و زخم ها و جراحات و التهابات پوستی را ترمیم می ‌کند .

هیچ چیز این گیاه به تنهایی اعجاب انگیز نیست، بلکه همراهی و یک جا جمع شدن همه ی مواد مورد نیاز بدن از گروه های گوناگون غذایی است که آن را منحصر به فرد و بی نظیر کرده است .

منبع: foreverliving.com

رویا عمادی
ارسال دیدگاه
X