حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

تقویت سیستم ایمنی بدن با مواد طبیعی

بهترین موادی که باعث تقویت سیستم ایمنی بدن می ‌شود؟

سیستم ایمنی قسمتی از بدن است که سلول ها و مولکول های خودی را مثل میکروب ها ویروس ها شناسایی می ‌کند و آن ها را نابود می ‌کند. بدن با ۲ روش اختصاصی و غیر اختصاصی این شناسایی و دفاع را انجام می ‌دهد و میکروب ها و ویروس ها را از بین میبرد. اما موادی از جمله ویتامین ها و آمینو اسید ها هستند که باعث تقویت سیستم ایمنی می ‌شوند و کمک بسیاری به روند جلوگیری از میکروب ها به بدن می ‌کنند. ویتامین هایی از جمله A،C ،E و همینطور ویتامین های دیگر باعث تقویت سیستم ایمنی می ‌شوند.
آمینو اسید ها و ویتامین ها چگونه باعث افزایش قدرت سیستم ایمنی بدن می ‌شوند؟ ویتامین های معجزه آسا هستند، که با مصرف آن ها سیستم ایمنی بدن به طور شگفت انگیزی تقویت می‌ شود. ویتامین C یکی از بهترین تقویت کننده های سیستم ایمنی می‌ باشد و به بدن کمک بسیاری برای مقابله با میکروب ها و ویروس ها می‌ کند. ویتامین B6 نقش اساسی در تولید انرژی و تقویت سیستم ایمنی دارد و مصرف آن منجر به قوی سازی این دستگاه می ‌شود. ویتامین E یک آنتی اکسیدان بسیار قوی است و سطح ایمنی بدن را تا حد بسیار بالایی افزایش می ‌دهد و کمبود این ویتامین منجر به بروز عفونت و رشد تومور می ‌شود. همچنین ویتامین های D3،A ، B9 و ویتامین K باعث افزایش قوای ایمنی می‌ شوند و به بدن کمک بسیاری برای مقابله با میکروب ها می‌ کنند .

آمینو اسید ها هم مانند ویتامین ها سطح قوای ایمنی را تا حد زیادی بالا می برند و کمک بسیاری به بدن ما می‌ کنند و کمبود آن ها باعث بروز مشکلات زیادی می ‌شوند. اگر سیستم ایمنی بدن ضعیف باشد چه اتفاقاتی رخ می ‌دهد؟ سیستم ایمنی نقش یک مدافع را دربرابر تهاجم عوامل بیگانه دارد و اگر این مدافع تضعیف شده باشد مشکلات بسیاری را به دنبال دارد. مشکلاتی که سیستم ایمنی ضعیف برای بدن به دنبال می آورد متعدد هستند و شامل: مشکلات گوارشی، خشک شدن چشم ها، خستگی، تب، سردرد، بثورات، درد مفاصل، ریزش موی سر، عفونت های تکراری، حساس بودن به خورشید، سوزن سوزن شدن و بی حسی در دست و پا، اختلال در بلع، لکه های سفید، زرد شدن پوست و چشم ها، کم خونی و زخم های دهان می ‌شود. و این مشکلات باعث کوتاهی در عمر ما می ‌شود .

 

عوارض مصرف دارو های شیمیایی برای سیستم ایمنی بدن

استفاده از داروهای شیمیایی نه تنها کمکی به تقویت سیستم ایمنی نمی کند بلکه آن را تا حد زیادی تضعیف می‌ کند. استفاده از این مواد منجر به ناراحتی های معده و اسهال و واکنش های آلرژیک می‌ شود. استفاده مداوم از آن ها به سیستم ایمنی لطمه می زنند و مقاومت سیستم ایمنی را به سطح پایینی می رسانند و باعث می ‌شوند که سیستم ایمنی توانایی مقابله با میکروب ها را از دست بدهد و بدن دربرابر میکروب ها مغلوب بشود .

عملکرد ویروس بر سیستم ایمنی

ویروس ها با استفاده از امکاناتی که در سلول میزبان وجود دارد تکثیر می ‌شوند و فعالیت اصلی یاخته های میزبان را از کار می اندازد. بعضی از ویروس ها هستند که می ‌توانند انسان را بیمار کنند. ویروس ها می ‌توانند بر سیستم ایمنی ضعیف اثر کنند و باعث مشکلات بسیاری در بدن ما شوند اما اگر ما سیستم ایمنی را تقویت کنیم با بسیاری از این مشکلات مقابله می ‌کنیم و از بیمار شدن بدن مان جلوگیری می ‌کنیم .تأثیراتی که مواد و محصولات گیاهی بر سیستم ایمنی می گذارند. استفاده از محصولات و مواد گیاهی همیشه و در همه موارد ثمره بیشتری نسبت به استفاده مواد شیمیایی داشته و به ما کمک بیشتری می‌ کند. زنجبیل یکی از گیاهانی است که می ‌تواند به تقویت سیستم ایمنی کمک بسیاری کند. این گیاه با خواص ضد باکتریایی که دارد می‌ تواند فعالیت ویروس ها را در بدن ما مهار کند و بدین ترتیب این گیاه می ‌تواند گزینه بسیار خوبی برای مقابله با میکروب ها و ویروس ها باشد. سیر به کمک الیسینی که در خود دارد به تقویت سیستم ایمنی کمک بسیاری می ‌کند. الیسین از خواص ضد باکتریایی، ضد ویروسی و ضد قارچی برخوردار است و می‌ تواند بدن ما را برای مقابله با ویروس ها و میکروب ها مجهز کند. زرد چوبه دارای ترکیبی فعال به نام کورکومین است که یکی از آنتی اکسیدان های مفید برای بدن محسوب می ‌شود. زردچوبه این توانایی را دارد که با عفونت های ویروسی مانند آنفلوانزا و هپاتیت C مقابله کند .

میخک یکی دیگر از گیاهانی است که مملو از آنتی اکسیدان ها و مواد مغذی مختلف است از طرفی دیگر این گیاه از خواص ضد باکتریایی برخوردار است و می‌ تواند کمک فراوانی به تقویت سیستم ایمنی کند. ارگانو گیاهی است که دارای آنتی اکسیدان های فراوانی می ‌باشد، که یکی از آن ها کارواکرول است که توانایی به سزایی برای مقابله با عفونت های باکتریایی، قارچی و ویروسی دارد و می‌ تواند سیستم ایمنی را به سطح بالایی از مقاومت برساند .

آلوئه ورا گیاهی دیگر است که با خواص فراوانی که دارد می ‌تواند به تقویت سیستم ایمنی کمک به سزایی بکند. عنصر روی می ‌تواند کمک بسیاری به بهبود عملکرد سیستم ایمنی بکند، استفاده از آلوئه ورا می ‌تواند کمبود عنصر روی را رفع کند و سطح قوای سیستم ایمنی را تا حد زیادی افزایش دهد. این گیاه حاوی خواص ضد التهابی، ضد عفونی کنندگی، ضد ویروسی و ضد قارچی است بدین ترتیب بدون بروز حساسیت و عوارض جانبی می‌ تواند به بهبود فعالیت سیستم ایمنی کمک فراوانی بکند. همچنین آنزیم هایی که در آلوئه ورا وجود دارد، ساختار پروتئین های به هم چسبیده را می‌ شکند و آن ها را به آمینو اسید های مفید برای بدن تبدیل می ‌کند .
ما می ‌توانم با مصرف مواد گیاهی و مغذی سیستم ایمنی خود را تقویت کنیم و خود را دربرابر حملات باکتری ها و ویروس ها مجهز کنیم و توانایی مان را برای مقابله با آن ها بالا ببریم. ما می ‌توانیم با مصرف ویتامین C و محصولی به نام دیلی فور اور که خواص بسیاری برای تقویت سیستم ایمنی دارد، به تقویت سیستم ایمنی خود کمک بسیار زیادی بکنیم .
ویتامین C و تأثیرات آن بر تقویت سیستم ایمنی
ویتامین C ویتامینی است که در آب محلول است و در بدن انسان ساخته نمی ‌شود واین ویتامین برای بدن بسیار حیاتی است، این ویتامین در خیلی از میوه ها و سبزیجات به وفور دیده می‌ شود. ویتامین C به عنوان یک آنتی اکسیدان عمل می‌ کند و از سلول ها در برابر صدمه های ناشی از مواد شیمیایی مضر موسوم به رادیکال های آزاد مراقبت می ‌کند، ویتامین C همچنین به فعالیت بهتر دیگر آنتی اکسیدان ها مثل ویتامین E و A در بدن کمک می ‌کند .
وجود ویتامین C برای فعالیت بهتر و مناسب دستگاه ایمنی ضروری است و سطح ایمنی بدن را بسیار افزایش می ‌دهد. کمبود این ویتامین منجر به خونریزی های زیر پوستی و مخاطی، عدم بهبود زخم ها، درد مفاصل، خونریزی لثه ها، از دست دادن دندان ها و اختلال در سیستم ایمنی و تضعیف کردن آن می ‌شود. ویتامین C با تقویت سیستم ایمنی از مبتلا شدن به انواع سرطان جلوگیری می ‌کند و بدن را در برابر مبتلا شدن به این بیماری مقاوم می ‌کند. ویتامین C یکی از بهترین و طبیعی ترین مواد برای تقویت سیستم ایمنی بدن می ‌باشد.

دیلی فوراور و تأثیرات آن بر تقویت سیستم ایمنی

این محصول منحصر به فرد، انقلابی در بین مکمل های غذایی برای بهبود دستگاه ایمنی بدن است که حاوی ۵۵ ماده مغذی و طبیعی و بسیار مفید برای بدن است و مخلوطی از ۲۰ نوع میوه جات و سبزیجات خاص است. این محصول ترکیبی از دو ماده بسیار مغذی به نام اولیگو ساکارید و آلوئه ورا ساخته شده است که به منظور تقویت و مراقبت از بدن شما طراحی شده است. این محصول متشکل از ویتامین های A،C ،D ،E ، تیامین، ریبو فلاوین، نیاسین، B6، اسید فولیک، B12، بیوتین، اسید پانتوتنیک، کلسیم، آهن، ید، منیزیم، روی، سلنیوم، مس، منگنز، کروم و مواد مغذی و طبیعی دیگر و همچنین میوه جات و سبزیجات می باشد.

برای دیدن اطلاعات کامل تر این محصول و سفارش آن اینجا را کلیلک کنید

این محصول ارزش خیلی زیادی دارد چرا که هم خواص آلوئه ورا را دارد و هم مواد غذایی، مانند: ویتامین ها و مواد معدنی موجود در گیاهان را محیا می ‌کند و مثل یک محافظ برای بدن عمل می ‌کند. این محصول دارای ترکیبی ویژه به نام اف وی ایکس ۲۰، این ترکیب متشکل از ۲۰ نوع میوه و سبزیجات است که امکان دارد در رژیم غذایی روزانه وارد نشوند. خیلی از میوه ها و سبزیجات حاوی رنگ خاصی هستند، این رنگ ها نمایان گر مواد غذایی مهم موجود در آن ها هستند. هر کدام از این مواد فواید خاص خود را برای هر قسمت از بدن دارند .این محصول یک تقویت کننده بسیار منحصر به فرد برای سیستم ایمنی می‌ باشد و سطح ایمنی را به حد فوق العاده ای می رساند، ما می‌ توانیم با مصرف کردن این محصول قوای ایمنی بدن را تا حد بالایی افزایش بدهیم و خود را در برابر مقابله با میکروب ها و ویروس ها مقاوم کنیم و سلامت مان را با مصرف این محصول تضمین کنیم.

منبع: foreverliving.com

رویا عمادی
ارسال دیدگاه
X