حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

سلامتی و پاکسازی بدن با آلوئه ورا

  • نام محصول: آلوئه ورا
  • نقطه داغ محصول: پاکسازی بدن و سلامتی
  • یکی از مهم ترین خواص این گیاه ضد باکتری و ضد قارچ بودن آن است به همین دلیل استفاده روزانه این ماده سبب پاکسازی بدن و سلامتی مان می ‌شود

گیاه آلوئه ورا با ترکیب خاص و شگفت انگیزی که دارد ماده ای بسیار مفید و سم زدایی بسیار مؤثر برای بدن می ‌باشد. ترکیب فوق العاده این گیاه را ۹۶ درصد آب تشکیل می‌ دهد و مابقی آن را، چربی های ضروری، امینو اسید ها، انواع ویتامین ها، املاح، آنزیم و گلیکو پروتئین تشکیل داده است. آلوئه ورا حداقل دارای ۳ اسید چرب است که خاصیت ضد التهابی دارند و برای معده، روده ی کوچک و روده بزرگ بسیار مفید است. ویتامین های این گیاه عبارتند از: ویتامین A، B1، B2، B6، B12، C وE  این گیاه با خواص فوق العاده خود می‌ تواند تمام امینو اسید های مورد نیاز و ضروری بدن را در اختیار شخص مصرف کننده بگذارد. گلیکو پروتئین این گیاه از تورم و درد جلوگیری می ‌کند و روند بهبودی را سرعت می بخشد، همچنین دارای پلی ساکارید است که رشد و ترمیم پوست را تسریع می ‌کند. انتراکویئن آن به عنوان مسهل مؤثر عمل می ‌کند. این گیاه زخم های درونی و بیرونی را تسکین می‌ دهد و به روند بهبودی آن ها سرعت می بخشد .

این ماده چون دارای خواص ضد میکروبی است برای عفونت های میکروبی مجاری معده ای، روده ای مورد استفاده قرار می ‌گیرد. این ماده اسید معده را که باعث تشدید زخم های معده می ‌شود، کاهش می ‌دهد و برای درمان زخم های معده بسیار مؤثر است. اگر هر روز میزان ۶۰ تا ۱۲۰ گرم از این ماده را مصرف کنید به خواص بسیار مفیدی که دارد پی می برید، جریان خونتان بهتر انجام می‌ شود، غذایتان راحت تر هضم می‌ شود و روده های تان پاک می ‌شود. این گیاه حاوی خاصیت سم زدایی است و می‌ تواند سموم را از جریان خونتان پاکسازی کند.

یکی از مهم ترین خواص این گیاه ضد باکتری  و ضد قارچ بودن آن است به همین دلیل استفاده روزانه این ماده سبب پاکسازی بدن و سلامتی مان می ‌شود .

رویا عمادی
ارسال دیدگاه
X